Elektrik Toptan Satış


Elektrik Toptan Satış

Tekno Enerji, elektrik üretimini Serbest Tüketici’lerin hizmetine sunabilmek ve müşterilerine tasarruf sağlayabilme imkanı yaratmak adına elektrik toptan satışı yapmaktadır.

Yıllık tüketimi 2.000 kWh üzerinde olan, diğer bir deyişle aylık 68 TL üzerinde elektrik gideri olan bütün tüketiciler Serbest Tüketici olma hakkına sahiptir. Serbest Tüketici statüsüne sahip tüketiciler, elektriği bağlı bulundukları dağıtım bölgesinden almak zorunda olmayıp, elektriğini hangi firmadan alabileceklerini seçebilirler.
Konusunda uzman kadrolar tarafından müşteri odaklı bir hizmet sunan Tekno Enerji, sağladığı indirimli elektrik fiyatları ile müşterilerinin enerji maliyetlerini hafifletmektedir.

Kimler Serbest Tüketici Olabilir?

Yıllık tüketimi 2.000kWh üzerinde olan, diğer bir deyişle aylık 68 TL üzerinde elektrik gideri olan bütün tüketiciler Serbest Tüketici olabilir.

Serbest Tüketici Olmak Size Ne Kazandırır?

Serbest Tüketici statüsündeki tüketiciler, elektriği bağlı bulundukları dağıtım bölgesinden almak zorunda olmayıp, elektriğini hangi firmadan alacağını seçebilir ve elektriği aynı kalitede, ancak daha uygun fiyata kullanırlar.

Herhangi Bir Teknik Değişikliğine Gerek Var mı?

Tekno Enerjiden indirimli fiyatlarla elektrik temin etmek için hiçbir teknik değişikliğe (trafo, sayaç vb.) gerek yoktur. Tek fark faturalarınızın Tekno Enerji tarafından size ulaştırılması…
Çevreci Çözümler ve Ekonomik Fiyatlar Tekno Enerji ile Yanı Başınızda…

Elektrik enerjinizi en uygun fiyatlar ve ekonomik çözümlerle Tekno Enerjiden alabilmek için yapmanız gereken tek şey, yıllık elektrik tüketim miktarınızı ya da son 2 aylık elektrik faturanızı bizlere iletmek.
Konusunda uzman olan enerji danışmanlarımız, tüketim bilgileriniz doğrultusunda sizler için en ekonomik teklifi hazırlayarak sizlerle en kısa sürede paylaşacaktır.

Tekno Enerji ile yapılan anlaşma sonrasında Türkiye’deki tüm tüketiciler ve sanayi kuruluşları, alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar ve birçok farklı sektörde faaliyet gösteren serbest tüketici konumundaki gerçek ve tüzel kişiler, hiçbir altyapı değişikliğine gerek olmadan en uygun fiyatlı elektriği kullanmaya başlayabilirler. Elektrik sayaçlarınızın okunması mevzuat gereği dağıtım şirketleri tarafından yapılmaya devam etmekle beraber, faturalandırma işlemi Tekno Enerji tarafından yürütülecektir.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİME GEÇİN