Güvenilirlik

Tekno Enerji 30 yılı aşkın süredir farklı sektörlerde lider konumda faaliyet gösteren Tekno Şirketler Grubu kuruluşudur. Donanımlı ekibimiz ile sunduğumuz mühendislik çözümlerinin yanı sıra satış sonrası hizmetleri ile de müşteri memnuniyetini hep ön planda tutuyoruz.

Ekonomik Güç

Tekno Şirketler Grubu kurulmuş olduğu 1986 yılından bu yana büyüyen yapısı ile 450 milyon TL’yi geçen 2015 yılı cirosu ve A+ finansal yapısı ile tüm hizmet verdiği sektörlerde liderliğimizi koruyoruz.

Uzmanlık

Enerji sektörü; uzmanlık, bilgi birikimi ve deneyim gerektiren ciddi bir konudur. Tekno Enerji olarak uzman kadrolarımız ile kaliteden ödün vermeden hizmet etmeye devam ediyoruz.

Deneyim

30 yılı aşkın süredir farklı sektörlerde lider konumda faaliyet gösteren Tekno Şirketler Grubu kuruluşu olarak, 2011 yılından beri enerji sektörüne hizmet veriyoruz.

Garantiler

Müşterilerimize, tesis malzemeleri ile beraber kurulumunu da kapsayan 20 yıllık bir garanti sunuyoruz. İlgi çekici fiyatlarla bakım politikası yürüten büyük sigorta şirketleri ile özel anlaşmalar yapıyoruz.

Düşük Maliyetli Çevreci Üretim

Tekno Enerji olarak, kaliteli hizmetten ödün vermeden, ileri teknolojilerle kurulan verimli ve çevreci santrallerimiz ile hizmet sağlıyoruz.

Müşteri İhtiyaçları

Türk enerji sektörünün standartlarını yükseltmek için global enerji sektöründeki yenilikleri ve gelişmeleri müşterilerimize sunarak en ucuz elektriği en kaliteli hizmetle almalarını sağlıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Uzun soluklu anlaşmalar, sürdürülebilir fiyatlar ve ülke genelinde hizmet sunmak en önemli prensiplerimiz arasında yer alıyor.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİME GEÇİN