toptan-elektrik-satisi-nedir

EPDK tarafından belirlenen elektrik enerjisi limit düzeyinde veya üzerinde tüketimde bulunması veya iletim sistemine doğrudan bağlı olması, tedarikçisini seçme serbestliğine sahip gerçek veya tüzel kişiler serbest tüketici olarak adlandırılır. Yıllık tüketimi 3.600kWh üzerinde olan, diğer bir deyişle aylık 115 TL üzerinde elektrik gideri olan bütün tüketiciler Serbest Tüketici olma hakkına sahiptir. Serbest Tüketici statüsüne sahip tüketiciler, elektriği bağlı bulundukları dağıtım bölgesinden almak zorunda olmayıp, elektriğini kimden alacağını seçebilirler.

Serbest Tüketicilerin piyasada oluşacak mümkün olan en uygun ve en avantajlı fiyatlardan elektrik almaları Toptan Satış Şirketleri ile yapabilecekleri sözleşmeler ile sağlanır. Serbest Tüketiciler, yapacakları sözleşmeler ile gerçek zamanlı üretim-tüketim dengesizliğinden kaynaklanan piyasadaki belirsizliklerden tesis ve ürünlerini soyutlayarak, enerji maliyetlerini en düşük düzeyde tutabilirler.

Tekno Enerji, üretimini Serbest Tüketici’lerin hizmetine sunabilmek ve müşterilerine tasarruf sağlayabilme imkanı yaratmak adına elektrik toptan satışı yapmaktadır.

Daha fazla bilgi için

Bize +90 216 577 63 00 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz.

E-bültenimize kaydolun!

En son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olun!


E-Bültene kaydolmak istiyorum.İLETİŞİME GEÇİN

X
İLETİŞİME GEÇİN